Електронні комунікації та радіотехніка
Бакалавр
Магiстр за освітньо-професійною програмою (1.5 р.)
Магiстр за освітньо-науковою програмою (2 р.)
PHD
Курс 1
Семестр 1
Вища та прикладна математика
Іноземна мова
Історія та культура України
Метрологія, радіовимірювальні прилади і апаратура
Основи обчислювальних методів в телекомунікаціях та радіотехніці
Фізика
Фізичне виховання
Семестр 2
Вища та прикладна математика
Іноземна мова
Матеріали та компоненти радіоелектронної апаратури
Основи обчислювальних методів в телекомунікаціях та радіотехніці
Фізика
Фізичне виховання
Курс 2
Семестр 3
Екологія
Електродинаміка та поширення радіохвиль
Радіотехнічні кола та сигнали
Українська мова
Фізичне виховання
Цифрові пристрої та мікроконтролери
Семестр 4
Антени та пристрої мікрохвильової техніки (Вибіркова дисципліна з переліку 2)
Радіотехнічні кола та сигнали
Системи та апаратура короткохвильового зв’язку (Вибіркова дисципліна з переліку 2)
Фізичне виховання
Філософія
Цифрові пристрої та мікроконтролери
Курс 3
Семестр 5
Безпека життєдіяльності та основи охорони праці
Електронні засоби телекомунікацій
Основи схемотехніки (Вибіркова дисципліна з переліку 2)
САПР НВЧ (Вибіркова дисципліна з переліку 2)
Теорія передачі інформації і завадостійкість
Фізичне виховання
Цифрове оброблення сигналів
Семестр 6
Виробнича практика
Економічна теорія (Вибіркова дисципліна з переліку 1)
Електронні засоби телекомунікацій
Обробка сигналів на ПЛІС (Вибіркова дисципліна з переліку 2)
Основи схемотехніки (Вибіркова дисципліна з переліку 2)
Політологія (Вибіркова дисципліна з переліку 1)
САПР НВЧ (Вибіркова дисципліна з переліку 2)
Теорія передачі інформації і завадостійкість
Технології цифрового зв’язку (Вибіркова дисципліна з переліку 2)
Фізичне виховання
Курс 4
Семестр 7
Бездротові телекомунікаційні системи (Вибіркова дисципліна з переліку 2)
Виробничий менеджмент (Вибіркова дисципліна з переліку 1)
Економіка та організація виробництва (Вибіркова дисципліна з переліку 1)
Іноземна мова за професійним спрямуванням
Мережеві технології (Вибіркова дисципліна з переліку 2)
Надійність та експлуатація РЕА (Вибіркова дисципліна з переліку 2)
Правознавство (Вибіркова дисципліна з переліку 1)
Промислова електроніка (Вибіркова дисципліна з переліку 2)
Системи мобільного зв’язку (Вибіркова дисципліна з переліку 2)
Соціологія (Вибіркова дисципліна з переліку 1)
Телекомунікаційні системи та мережі
Технології захисту інформації (Вибіркова дисципліна з переліку 2)
Семестр 8
Іноземнамова за професійним спрямуванням
Кваліфікаційна робота
Надійність та експлуатація РЕА (Вибіркова дисципліна з переліку 2)
Обробка даних мультимедіа (Вибіркова дисципліна з переліку 2)
Переддипломна практика
Промислова електроніка (Вибіркова дисципліна з переліку 2)
Радіотехнічні системи (Вибіркова дисципліна з переліку 2)
Телекомунікаційні системи та мережі